استعدادیابی کودکان در مشهد (سنجش استعدادکودک و نوجوان )

logo4

WELCOME TO
NOBONYAD ACADEMY

images
هدف نهایی از آموزش و پرورش، آموختن روش درست بهره گیری از اوقات فراغت است.(ارسطو)

خدمات دیپارتمان سنجش و استعدادیابی

سنجش اولیه

در بدو ورود هر دانش آموز به نوبنیاد به منظور شناخت نقاط ضعف و قوت وی ، سنجشی بصورت غربالگری انجام میگیرد و در یک جلسه ۳۰ دقیقه ای برای دانش آموز تست های مربوطه و اطلاعات بالینی دریافت میگردد و سپس به منظور ارائه گزارش به خانواده جلسه ای ۳۰ دقیقه ای برای خانواده به منظور مشخص کردن نقاط ضعف و قوت دانش آموز و همچنین خدمات و برنامه های موسسه برای پوشش این نیازها ارائه میگردد .

سنجش تکمیلی

در هنگام بررسی سنجش اولیه دانش آموز ، در برخی موارد که روانشناس این تردید را داشته باشد که دانش آموز دارای مشکلاتی (مانند : بیش فعالی ، اختلال یادگیری و...) است ، به منظور بررسی دقیق تر مشکلات به خانواده پیشنهاد میشود که از سنجش تکمیلی استفاده شود.

در سنجش تکمیلی تمامی تست ها و سنجش های استاندارد روانشناسی متناسب با نیاز دانش آموز میتواند اجرا شود.

سنجش استعدادیابی

در این نوع سنجش همانگونه که از نام آن مشخص است روانشناسان با استفاده از جدیدترین روش ها ، به ارزیابی دقیق میزان هوش با استفاده از نظریه هوش های چندگانه می پردازند و در ۴ جلسه ۴۵ دقیقه ای ، در دو روز و هر روز ۲ جلسه ۴۵ دقیقه ای پشت هم ، تست های مختلف را از دانش آموز گرفته و سپس در یک جلسه ۶۰ دقیقه ای پس از آماده شدن جواب و دفترچه تفسیر ، برای خانواده نتیجه را ارائه میکنند .

بهترین مرکز استعدادیابی کودکان در مشهد

استعدادیابی کودکان در مشهد

سن مورد پذیرش

به منظور انجام تست های دقیق و استاندارد ضروری است که سن فرزند شما بیشتر از ۴ سال باشد و همچنین بتواند در طول فرآیند سنجش با آرامش و بدون تکانشگری (جنب و جوش و حواس پرتی ) بر روی صندلی نشسته و به انجام تک تک مراحل بپردازد .

به همین دلیل اغلب سنین پذیرش ما بیش از ۴سال و شش ماه است که در این سن اغلب کودکان توانایی های فوق الذکر را دارا هستند .

مدت زمان سنجش
اقدامات قبل از سنجش
لوگو نوبنیاد

رسالت ما در دیپارتمان سنجش و استعدادیابی

هدف ما در دیپارتمان سنجش و استعدادیابی موسسه آموزشی پرورشی نوبنیاد ، ارزیابی دقیق فرزند شما از جهات مختلف است . ارزیابی دقیقی که بتواند به شما کمک کند شناخت بهتر و دقیق تری از نقاط ضعف و قوت فرزند خود بدست آورید و با این اطلاعات بتوانیم به مشاوران موسسه این امکان را بدهیم که به شما راهنمایی کنند تا برای پوشش نیازی های فرزندتان انتخاب مناسب تری داشته باشید . چون ما اعتقاد داریم اگر شما بدون آگاهی دوره ای را برخلاف نیازهای فرزندتان ثبت نام کنید این موضوع نه تنها موجب هدر رفتن هزینه ها و زمان شما می شود بلکه موجب تضعیف اعتماد به نفس فرزندتان نیز خواهد شد . بنابراین تلاش ما اعتمادسازی براساس واقعیت هاست .

آمار و ارقام

مراجعین به ما

%

دانش آموزان مورد ارزیابی

%

دارای نیاز پرورشی

%

دارای نیاز آموزشی

اطلاعات بیشتری درباره موسسه میخواهید؟

روی لینک زیر کلیک کنید و کاتالوگ رسمی موسسه را مطالعه نمایید