موسسه تخصصی آموزشی ، پرورشی مستار مشهد

 
موسسه علمی تحقیقاتی مستار با مدیریت سامان گلچمنی و سرکار خانم سپیده یاری در سال 1394 طرح جامعی را در پایه ریزی نمود که این طرح در نتیجه بررسی ها و تحقیقاتی که در سیستم آموزشی کشور و مقایسه آن با سیستم های کشورهای اروپایی، توسط تیم تحقیقاتی موسسه مستار  جمع آوری و پس از اصلاحات و قراردادن آن در پلن های بیزینسی که توسط شرکت ویکندو انجام گرفته ، در 4 فاز به مرحله اجرا درآمده است .
سرانجام با ادغام مجموعه علمی تحقیقاتی مستار و آموزشگاه علمی آزاد نوبنیاد ، موسسه علمی آزاد نوبنیاد ، توسط جناب آقای دکتر بنای مقدم (موسس ) و مهندس سامان گلچمنی (مدیرعامل ) و سرکار خانم سپیده یاری (مدیر آموزشی ) شروع به فعالیت رسمی نمود . 
موسسه علمی آزاد نوبنیاد در سال 1394 در سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوی ، ناحیه 6 موفق به کسب مجوز گردید. 
 

تفاوت موسسه علمی  نوبنیاد با دیگر موسسات آموزشی در این است ;

این موسسه با دارا بودن پروتکل آموزشی ، پرورشی " سایکومث " و ساختار آموزشی مطابق با نظام آموزش و پرورش ،

علاوه بر دارا بودن تیم مدرسین مجرب و متخصص ، از تیم روانشناسی متشکل از متخصصان این حوزه ، تشکیل شده و با استفاده از ترکیب موفق و موثر علم روانشناسی با ساختار آموزشی ، جلوۀ تازه ای به موسسات آموزشی بخشیده است و با اجرای دقیق و با کیفیت دوره های آموزشی و همچنین دوره های پرورشی ، سطح رضایت مراجعین را بشدت افزایش داده است .

بنابراین موسسه علمی آزاد مدعی است اولین موسسه ترکیبی آموزشی ، روانشناسی در استان خراسان رضوی و حتی در کشور است .

همچنین موسسه علمی آزاد نوبنیاد با پیاده سازی دوره های آموزشی خود بر اساس نیازهای هر یک از دانش آموزان که در تست های دقیق درسی و روانشناسی در بدو ورود هر دانش آموز به موسسه انجام می گیرد و ارائه خدمات خود بر مبنای نیازهای واقعی دانش آموز  ، اولین موسسه ارائه کننده خدمات شخصی سازی آموزشی در کشور است . 

 

موسسه نوبنیاد با ترکیب علم روانشناسی با آموزش سعی براین دارد که ریشه مشکلات درسی دانش آموزان که اغلب به مشکلات رفتاری و تربیتی دانش آموز مرتبط است را شناسایی نموده و برای رفع این مشکلات از تیم روانشناسی مجموعه (برای موارد غیر حاد ) استفاده نموده و راهکارها و آموزش هایی کاربردی به دانش آموزان و خانواده ها جهت برطرف نموده این مشکلات که اغلب با انجام تمرین های ساده اما علمی و کاربردی ، به سادگی مشکلات رفتاری فرزندشان رفع شده و موجب موفقیت بیشتر وی در درس و همچنین زندگی او می گردد . همچنین سنجش های انجام شده در موسسه به ما اطلاعات دقیقی از شیوه یادگیری دانش آموز ارائه می کند که این موضوع به موسسه این امکان را می دهد که از مدرسینی استفاده نماید که شیوه تدریس آنها نزدیکترین فاصله را با شیوه فراگیری دانش آموز داشته باشد و بدین ترتیب سطح بهره وری دوره های آموزشی بشدت افزایش می یابد .

در نوبنیاد واحدهای مختلفی وجود دارد از جمله دیپارتمان آموزشی ، دیپارتمان روانشناسی ، دیپارتمان ارزیابی ، دیپارتمان پرورشی و دیپارتمان های اداری 
هر یک از این دیپارتمان ها شامل بخش تحقیقاتی و اجرایی هستند که در  بخش  تحقیقات دوره ها طراحی می گردد و در بخش اجرایی آن دیپارتمان توسط متخصصین این کار که مدرسین یا روانشناسان هستند ، دوره مربوطه اجرا می گردد.
در دیپارتمانآموزشی  انواع کلاس های خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی آموزش دروس  در پایه های مختلف برای دانش آموزان از اول ابتدایی تا پایان متوسطه دوم و ...  برگزار میگردد . همچنین دوره های آموزشی خاص مانند کلاسهای آموزش جدول ضرب ، ساعت ، مشتق و مثلثات انتگرال و  دیگر دوره های جذاب و کاربردی  در ترم های مختلف برگزار میگردد که با مراجعه به صفحه مربوطه در همین وبسایت میتوانید اطلاعات لازم را بدست آورده و یا در این دوره ها ثبت نام نمایید .
در دیپارتمان پرورشی انواع دوره های جذاب و کاربردی ویژه کودکان ، از جمله دوره های تقویت دامنه های هوشی ، استعدادیابی ، پرورش و شکوفایی خلاقیت و ...  همچنین دوره های جذاب ویژه نوجوانان از قبیل ،دوره های آشنایی با مشاغل مختلف ، دوره های هدف گذاری و آینده نگری ، دوره های انگیزشی و برنامه ریزی شخصی و .... همچنین برای خانواده های دانش آموزان نیز دوره های مختلف و متنوعی از جمله،  کارگاه های ترفندهای تربیتی ، کارگاه ها و سمینار های ویژه کنترل بلوغ ، سمینارهای کنترل کودکان و نوجوانان در فضای مجازی وجود دارد.
در دیپارتمان روانشناسی نیز جلسات ، دوره ها و کلاس های ویژه ای برای تمامی رده های سنی در جهت ، تشخیص تمامی مشکلات و اختلالاتی که در موفقیت دانش آموزان تاثیرگذار است از جمله دوره های افزایش توجه و تمرکز ، دوره های کنترل استرس و اضطراب ، انواع جلسات مشاوره تحصیلی ، مشاوره انتخاب رشته و دیگر خدمات مرتبط با روانشناسی ، برگزار می گردد.
هدف ما در موسسه آموزشی ، پرورشی نوبنیاد : رفع ریشه ای مشکلات درسی دانش آموزان و تقویت هوش ، خلاقیت و استعداد دانش آموزان است . 
موفقیت شما ، هدف ماست
مستار نام گیاهی با خواص درمانی بسیاریست ، این گیاه در خراسان جنوبی رشد میکند . 
از طرفی مستار از ترکیب دو کلمه Math (ریاضی )  و  Star  (ستاره)   MathStar = Mathtar  گرفته شد.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟