[rev_slider tabestan2]

(IQMAS)ثبت نام دوره آموزشی چرتکه در مشهد

نظر دیگران درباره چرتکه

آموزش چرتکه در مشهد ویژه کودکان 5 سال تا 18 سال

انجام تست هوش کودکان درمشهد و بورسیه کودکان باهوش درمشهد

آیا میدانید موسسه آموزشی نوبنیاد کودکان باهوش را بورسیه میکند ؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید

 1. دیگر دوره های ویژه سنین مختلف

  ما پس از انجام تست های سنجش رایگان میتوانیم دوره هایی که متناسب با نیاز فرزندشما باشد را معرفی کنیم تا براساس توانایی های فرزندتان دوره ها معرفی شده باشد .

  در تب های مختلف این جدول میتوانید دوره هایی که در موسسه آموزشی نوبنیاد برای دانش آموزان رده های مختلف ارائه میشوند مطلع شوید .

 2. دوره های ویژه سنین ۵ و ۶ سال

  دوره های تابستانه موسسه آموزشی نوبنیاد برای خردسالان ۵ و ۶ سال در مشهد :

  ۱- دوره آموزشی چرتکه  : سطح آموزشی kids مناسب بچه های سنین ۵ و ۶ سال است که ترم های این رده سنی ۱۰ جلسه ای است . ( این دوره آنقدر موفق بوده که نیازی به معرفی نداره و بشدت در آموزش ریاضی ، محاسبات ذهنی و افزایش خلاقیت موثر است .)

  ۲- دوره آموزشی نردبان خردسالان : این دوره نیز خود شامل چندین ترم است که در هر ترم اهداف آموزشی و رفتاری خاصی دنبال میشود . اولین ترم مربوط به افزایش توجه و تمرکز ، دیداری ، شنیداری و ذهنی حرکتی است . برای آشنایی با دوره نردبان به صفحه این دوره مراجعه کنید ( صفحه توضیحات دوره نردبان )

  ۳- دوره آموزشی سبک زندگی (مهارتهای زندگی ) : در این دوره آموزشی ویژه خردسالان ، شامل ترم های مختلف است که هر ترم اهداف خاص خود را داشته و کتب و تمرینات و آموزشهای خاص خود را دارد . در ترم نخست سبک زندگی خردسالان درباره قانونپذیری آموزش داده خواهد شد . جهت آشنایی با دوره آموزشی سبک زندگی اینجا کلیک کنید . 

  ۴- دوره آموزش نقاشی با خلاقیت ویژه خردسالان : در این ترم با استفاده از علم نقاشی و روانشناسی با استفاده از نقاشی های مختلف » انگشتی ، آبرنگ ، مدادشمعی ، گواش و…« با استفاده از آموزش نقاشی خلاقیت فرزنداتان نیز تقویت میگردد .

  ۵- زیر دوره افزایش دامنه های هوشی و خلاقیت (مرتبط با دوره نردبان ): این دوره در ترم دوم دوره آموزشی نردبان با رعایت پیش نیاز تدریس میگردد ، اما والدینی که تمایل دارند سریعتر روی دامنه های هوشی و خلاقیت فرزندشان کار شود میتوانند در این دوره شرکت کنند . 

 3. دوره های آموزشی ویژه کودکان ۷ تا ۹ سال

  کلاسهای تابستانه ویژه کودکان ۷ تا ۹ ساله در مشهد : 

  کلاس آموزشی چرتکه : سطح A   دوره آموزشی چرتکه یکی از دوره های موفق است که شناخته شده و بسیار موثر است . بنابراین جهت شرکت در این دوره میتوانید ابتدا سنجش ورودی را جهت امکان تایید شرکت در دوره و همچنین معرفی دوره های مورد نیاز جهت فرزندتان را ، انجام داده و سپس در دوره ها پیش ثبت نام نمایید .

   

آموزش چرتکه ویژه دانش آموزان دبستان در مشهد

جهت ثبت نام فرزند دبستانی خود در کلاسهای آموزشی چرتکه در مشهد با ما تماس بگیرید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟