خدمات ما دردیپارتمان پرورشی در موسسه آموزشی نوبنیاد

دیپارتمان پرورشی موسسه نوبنیاد

در موسسه آموزشی پرورشی نوبنیاد ، با توجه به تمرکز بر خصوصی سازی آموزش برای هر فرد ، پس از انجام سنجش های روانشناسی براساس نقاط ضعف و قوت وی ، دوره هایی که به آنها نیاز دارد را به ترتیب اولویت به خانواده اعلام میشود .

قالب های مختلف برگزاری کلاسهای پرورشی در موسسه آموزشی پرورشی نوبنیاد 

آموزش فردی

آموزش فردی و تخصصی دانش آموز و تقویت مهارتهای مورد نظر بصورت خصوصی با امکان انتخاب مربی و روانشناس سطوح مختلف که این نوع کلاسها بیشتر برای دانش آموزانی که نیاز به توجه بیشتر هستند و یا بنا به درخواست والدین خواستار برگزاری VIP دوره ها هستند، برگزار میگردد.

کلاسهای گروهی افزایش توجه و تمرکز در مشهد

آموزش گروهی (۵ تا ۱۰ نفره )

کلاسهای گروهی موسسه درواقع نیمه خصوصی هستند زیرا تعداد افرادی که در هرگروه قرار داده میشوند بین ۵ الی ۱۰ نفر هستند . بنابراین کیفیت کلاسهای موسسه همواره به دلیل تکنیک گروه بندی ، بسیار خوب هستند .

انواع دوره هایی که در دیپارتمان پرورشی موسسه نوبنیاد ارائه میگردد

دوره افزایش دقت و تمرکز در مشهد

دوره افزایش توجه و تمرکز

توجه و تمرکز یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین پارامترهایی است که نقش تعیین کننده ای در میزان موفقیت تحصیلی و شغلی و مهارتی ما دارد و افرادی که دارای ضعف در این مهم هستند ، لازم است ارتقاء سطح توجه و تمرکز خود را جزو اولویتهای خود قراردهند ...

کلاسهای افزایش خلاقیت کودکان در مشهد

دوره افزایش خلاقیت (نردبان )

خلاقیت یکی از عوامل اصلی و تعیین کننده در موفقیت افراد است و برای تقویت آن لازم است از دوران کودکی تکنیک ها و تمرینات خاصی را به منظور ایجاد ارتباط بیشتر میان نرون های مغزی ، انجام شود و به همین دلیل است که افزایش خلاقیت در سنین ۴ تا ۷ سال بصورت عملی ممکن است و از ۷سال به بالا فقط عوامل کمک کننده به رفع موانع را در آموزشها پیاده سازی میکنند .

 

اطلاعات بیشتر
دوره تقویت دست ورزی کودکان و خردسالان در مشهد

دوره تقویت دست ورزی (۲و۳و۴سال)

دست ورزی و توانایی انجام حرکات ریز و ظریف و درشت و ... یکی از موارد مهم در آموزش خردسالان در سنین قبل از مدرسه است ، هرچقدر دانش آموز در این زمینه تقویت شود موفقیت بیشتری در مدرسه خواهد داشت .

اطلاعات بیشتر
دوره آموزشی چرتکه در مشهد

دوره محاسبات ذهنی (چرتکه)

دوره آموزشی چرتکه یکی از دوره های آموزشی جذاب و پر طرفدار است که با استفاده از ابزار کاربردی چرتکه و تکنیک تصویر سازی ذهنی موجب تسریع در انجام محاسبات مختلف ریاضی میگردد

photo_2019-02-06_21-36-53

دوره مهارتهای دهگانه(سبک زندگی)

یکی از خواسته های همیشگی والدین این است که فرزندشان خودش بداند که در موقعیت های مختلف چه رفتار و عکس العملی را نشان دهد و این امر بدون آموزشهای لازم مقدور نیست ، بنابراین دوره آموزشی سبک زندگی مهارتهای مختلفی را به کودک آموزش میدهد مهارتهایی مانند حل مسئله وتصمیم گیری ، تفکر خلاقانه و نقادانه ، مهارت همدلی و...

اطلاعات بیشتر
دوره رباتیک کودکان در مشهد

دوره رباتیک کودکان

یکی از دوره های جذاب و تقویت کننده خلاقیت کودکان دوره رباتیک است که بسیاری از کودکان علاقمند به ساختن ربات هستند این دوره در سه سطح مقدماتی(prime) و پیشرفته (Advanced)  و حرفه ای (professional)برگزار میگردد

اطلاعات بیشتر
کلاسهای گویندگی کودکان در مشهد

دوره مهارت ارتباطی

مهارت ارتباطی یکی از دورهای پایه ای و اساسی است چراکه ما انسان ها در دنیای امروز بشدت به برقراری ارتباط با یکدیگر نیاز داریم ، بنابراین افرادی که دارای مهارت بالاتری در برقراری ارتباط با دیگران دارند زندگی موفق تری خواهند داشت.

این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ارائه میگردد .

اطلاعات بیشتر ...

کلاسهای افزایش خلاقیت کودکان در مشهد

دوره افزایش انگیزه(کندو)

واقعیت این است که اگر به کودکان بصورت صحیح و با زبان خودشان مفاهیمی مانند ، موفقیت و تعریف آن و اینکه اصلأ چرا مهم است که ما یک انسان موفق باشیم و همچنین اگر به آنها این فرصت را بدهیم که در یک چالش جذاب به دنبال نشانه های موفقیت در افراد نزدیک و اقوامشان بگردند ، در ایجاد انگیزه در آنها تاثییر شگرفی خواهد گذاشت و سپس نیاز خواهند داشت که قدم به قدم از تعریف اهدافشان تا برنامه ریزی و مدریت زمان و ... را بصورت اصولی بیاموزند و بدین ترتیب دیگر به مشاور و برنامه ریز نیازی نخواهد داشت

اطلاعات بیشتر
دوره تقویت اعتمادبه نفس کودکان در مشهد

دوره تقویت اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یکی از پارمترهای مهم و تاثیرگذار در موفقیت فردی است ، فردی را در نظر بگیرید که علی رغم هوش و استعداد خوب ، حسی که نسبت به توانایی های خود دارد منفی باشد ، پایین بودن اعتماد به نفس نه تنها موجب ضعف عملکرد فرد در حوزه های مختلف میشود بلکه موجب تضعیف جایگاه فردی دانش آموز نیز میگردد .

برای داشتن فرزندی با اعتماد به نفس بالا در این دوره پرورشی ثبت نام کنید .

اطلاعات بیشتر

۰۱

کلاس نیمه خصوصی ریاضی در مشهد با بهترین اساتید

planning

AWe strive to design and deliver on the real needs of the student the program that suits her.
We find out what the student needs by testing and testings.

۰۲

photo_2018-10-26_18-08-28

Educational help tools

lThe best practices are teaching, training through educational tools
We are working on the Nobonyad Educational Institute to pay special attention to this 

۰۳

دوره آموزشی توجه و تمرکز در مشهد

Best teachers

Aliquet enim ex posuere velit esse. Laboris sem officia pellentesque torquent accumsan. Occaecat nibh gravida phasellus.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟