خدمات دیپارتمان مشاوره

انواع مشاوره ویژه والدین

تربیت صحیح فرزندان یکی از مهمترین اهداف والدین است و گاهی مواقع شرایطی در زندگی پیش می آید که تصمیم گیری درباره نحوه برخورد و حل آن مسئله کمی پیچیده می شود و اگر والدین در تصمیم گیری اشتباه کنند گاه ضررهای غیرقابل  جبرانی بوجود می آید در این مواقع گفتگو با یک فرد متخصص در آن زمینه میتوان به ما آرامش خیال و اطمینان بدهد که بهترین تصمیم را بگیریم .

کارگاههای تخصصی

ما در طول سالها ارائه خدمات به این نکته مهم پی برده ایم که برای موفقیت در اثر گذاری روی کودکان لازم است همگام با آموزش آنها ، اطلاعات لازم را به والدین در جهت تکمیل گامهای آموزشی در خانه بدهیم ، زیرا کودک در طول هفته یکی دو ساعت در موسسه آموزش می بیند و ساعتهای زیادی را در خانه با والدین سپری میکند ، بنابراین بهترین نتیجه را میتوان زمانی گرفت که والدین نیز همگام با ما پیش بروند . بنابراین اطلاعات لازم را به والدین در کارگاهها و جلسات گفتگو میدهیم که بصورت ماهانه با موضوعات متنوع برگزار می شود .

انواع جلسات مشاوره

در دیپارتمان مشاوره انواع مشاوره ها توسط روانشناسان با تخصص مربوطه برگزار می شود و این خدمات میتواند برای انواع گروه های سنی انجام شود . (دانش آموزان و والدین ) بنابراین در صورت نیاز به گفتگو و همفکری گرفتن از یک فرد متخصص میتوانید روی تیم ما حساب کنید و فقط کافی است با ما تماس گرفته و موضوع مشاوره خود را جهت انتخاب متخصص مربوطه عنوان نمایید.

نکاتی درباره انواع مشاوره

مشاوره های فردی

والدین گرامی در صورت احساس نیاز میتوانید به سادگی با تماس تلفنی با موسسه متناسب با موضوع مشاوره جلسه مورد نیاز خود را با روانشناس و مشاور متخصص آن موضوع بصورت خصوصی داشته باشید .

  • مشاوره تحصیلی
  • مشاوره کنکور
  • مشاوره خانواده
  • مشاوره تربیتی
  • مشاوره مسائل جنسی
  • مشاوره موفقیت
  • رفع افسرگی
  • رفع وسواس
  • رفع اضطراب

و...

مدت زمان مشاوره
نکاتی مهم

اطلاعات دیپارتمان مشاوره بصورت اختصاصی بایگانی میشود و تنها مشاور شما به اطلاعات مربوطه دسترسی دارد .

رسالت ما در دیپارتمان مشاوره

هدف ما در دیپارتمان مشاورهء موسسه آموزشی پرورشی نوبنیاد ، کمک به والدین از جهات مختلف است . گفتگو ها و مشاوره های دقیقی که بتواند به شما کمک کند فرزندانی موفق و با حسن خلق را پرورش دهید. چون ما اعتقاد داریم والدین میتوانند بهتر از معلم ، روانشناس ، مدرسه و ... بر روی فرزندان خود اثر گذار باشند . پس  رسالت ما در این دیپارتمان ارائه هر آنچه لازم است شما در این مسیر بدانید و ایجاد فضای صمیمی جهت گفتگو و راهنمایی است تا شما نیز همگام با برنامه های موسسه در راستای آموزش و پرورش فرزندتان گام بردارید .

آمار و ارقام (آپدیت ماهانه از سامانه هوشمند)

مراجعین به نوبنیاد در سال جاری

%

میزان استفاده از خدمات مشاوره ای

تعداد مشاوران فعال

%

سنجش میزان رضایت از مشاوران

اطلاعات بیشتری درباره موسسه میخواهید؟

روی لینک زیر کلیک کنید و کاتالوگ رسمی موسسه را مطالعه نمایید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟