دوره آموزشی توجه و تمرکز در مشهد

دوره آموزشی توجه و تمرکز

ویژه کودکان ۵ الی ۱۲ سال

دوره رفع مشکلات توجه و تمرکز در مشهد

ما در موسسه آموزشی پرورشی نوبنیاد در طول سال خانواده های  بسیاری را داریم که به دلیل پایین بودن دقت فرزندشان به ما مراجعه میکنند و عنوان میکنند فرزندشان با وجود داشتن هوش و استعداد خوب به دلیل پایین بودن دقت نتایج ضعیفی میگیرد و این موضوع به بزرگترین مشکلشان تبدیل شده است .

توجه و تمرکز (دقت ) یکی از پارامترهای مهم و تاثیرگذار در موفقیت فردی و  تحصیلی دانش آموزان است و در صورتی که برای این مورد آموزش و اقدامی صورت نگیرد باعث میشود فرد علیرغم هوش و استعداد بالا رفته رفته اعتمادبه نفس خود را نیز از دست بدهد و از مسیر موفقیت دور شود .

افزایش توجه و تمرکز با بهره گیری از قدرت ضمیر ناخودآگاه کودک

ما در دوره آموزشی توجه و تمرکز با استفاده از متد اثر مرکب و تکنیک بازی درمانی شیوه آموزشی را در نظر گرفته ایم که با تاثیرگذاری بر روی ضمیرناخودآگاه کودک ، موجب افزایش توجه و تمرکز وی برای همیشه میگردد .

میپرسید چگونه همچین چیزی ممکن است ؟ بگذارید چند مثال ساده تر بزنیم

راننده ای را د ر نظر بگیرید که در روز اول رانندگی است ، او تمام تلاش خود را میکند تا در فشار دادن کلاچ و گاز و زدن دنده ماشین هماهنگ عمل کند و به سختی این کار را انجام میدهد ، حالا همان راننده را بعد از یکسال رانندگی مداوم در نظر بگیرید ، چه اتفاقی می افتد ؟

فردی را در نظر بگیرید که قرار هست تایپ ده انگشتی را یادبگیرید ، روز اول چگونه کلیدهای صفحه کلید را پیدا میکند و فشار میدهد ، حالا همان فرد را پس از یکسال تمرین مداوم تایپ درنظر بگیرید ، چه اتفاقی می افتد ؟

آشپزی را در نظر بگیرید که بتازگی وارد این شغل شده و در حال خرد کردن هویچ و خیار و ... است ، میبینید که با سختی برش های نامساوی ایجاد میکند ، سپس همان آشپز پس از یکسال تمرین مداوم خرد کردن هویچ و خیار و ... چگونه است ، چه اتفاقی می افتد ؟

بسیار واضح است که افرادی که مثال زدیم پس از یکسال بسیار راحت و باسرعت بالا کارهایشان را بدون کوچکترین سختی انجام میدهند ، چه اتفاقی رخ داده است ؟

بله ، ضمیر ناخودآگاه آنها برنامه ریزی شده و پس از یکسال تمرین مداوم دیگر نیازی به استفاده از بخش خود آگاه مغز نیست ، بلکه ناخودآگاه مغز ابتکار عمل را به دست گرفته و بدون کمترین زحمتی کارها را بادقتی بسیار بالا انجام میدهد

 

خوب برای افزایش توجه و تمرکز کودکان نیز شیوه ما دقیقا به همین صورت است ، ما پروتکلهای روانشناسی را تبدیل به بازی های مرحله ای میکنیم و کودک با تصور اینکه دارد بازی میکند ، مدام تمرین هایی که برای تقویت توجه و تمرکز مناسب هستند را انجام میدهد و بدین ترتیب رفته رفته ضمیر ناخودآگاه آنها برنامه ریزی میشود و پس از مدتی دیگر مغز آنها یادمیگیرد که ورودی های دیداری ، شنیداری و ... را با دقتی بالا اسکن کند و سپس به حافظه موقت انتقال دهد .

موسسه آموزشی پرورشی نوبنیاد تنها مرکز ارائه کننده دوره آمورشی توجه و تمرکز در ایران است که با متد ویژه اثر مرکب  این دوره را اجرا میکند و نتایج شگفت انگیزی را بدست آورده است .

 

دوره آموزشی توجه و تمرکز در مشهد

دوره آموزشی توجه و تمرکز در ۵ ترم ارائه میگردد (۴ +۱ ترم )

هر ترم ۱۲ جلسه است

 هر جلسه ۶۰ دقیقه  است

ترم اول با موضوع دیداری است

ترم دوم تا چهارم نیز با موضوعات  شنیداری ، حرکتی و ذهنی است

(ترتیب اجرا ترم دوم تا چهارم زیاد مهم نیست )

 و ترم آخر نیز ترکیبی است یعنی (دیداری ذهنی ، شنیداری ذهنی و حرکتی ذهنی )

 

در پایان دوره به کودکان گواهینامه پایان دوره اعطا  میشود

 

بهترین روش افزایش توجه و تمرکز در کودکان بیش فعال

یک جلسه جهت انجام سنجش اولیه و گرفتن تست های روانشناسی از فرزندتان به همراه مشاوره تحلیلی و همچنین راهنمایی و دادن راهکارها و برنامه ریزی یکساله فرزندتان ، هدیه ما به شماست

به منظور دریافت نوبت سنجش اولیه و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

۰۵۱۳۸۹۰۳۲۵۲    و    ۰۵۱۳۸۶۵۴۴۶۱ 

 ۰۹۱۵۹۰۷۳۲۵۲    و   ۰۹۱۵۹۱۷۳۲۵۲

 

جدیدترین محصولات نوبنیاد

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟